Матусине “дитяче белькотіння” допоможе малюку навчитися складати слова

Матусине “дитяче белькотіння” допоможе малюку навчитися складати слова

Як показує дослідження, якщо говорити з немовлям перебільшено співучим тоном, це може допомогти йому підготуватися до мовлення

Виявляється, діти від 6 до 8 місяців реагують на дитячі звуки, які вимовляють дорослі, рухом губ та язика. Вважається, що це ознака того, що вони намагаються підготуватися до мовлення.

Нове дослідження стверджує, що розмова з дитиною високим і співучим голосом, що нагадує дитячий белькіт, може допомогти їй навчитися складати слова, повідомляє DailyMail.

Дослідники з Університету Флориди виявили, що немовлята реагували на звук «дитячої мови» «видимим рухом губ і язика».

«Дитяче мовлення» характеризується вищим і ширшим тоном, повільнішою швидкістю та інтонаційним патерном. Малята також перебільшують мімічні прояви – ширше відкривають рота, піднімають брови і багато посміхаються.

Читайте ще: Як розпізнати пневмонію у малюка?

Для дослідження вчені змінили частоту звуків, щоб імітувати мовлення немовлят, а потім протестували реакцію дітей від 6 до 8 місяців. У дослідженні взяли участь трохи більше 60 немовлят.

Вони виявили, що діти «виявляли стійку і явну зацікавленність» промовою з резонансами мовного тракту, аналогічними за розміром та довжиною їх власним.