Топ 5 мультиків на карантині, які варто переглянути з малечею | Smart Mama 2024

Топ 5 мультиків на карантині, які варто переглянути з малечею

Здається, що ти з дитиною вже переглянула все, що тільки є?

Тоді зберігай нашу підбірку з мультиками, які ти скоріше за все пропустила

 

Вартовий місяця
Франція, 2015 рік
81 хв
0 +
На іншій планеті, в далекій галактиці, трапилася страшна біда: зник Місяць. Як це сталось й хто в цьому винен, належить розібратися маленьким глядачам.

 

 

 

 

Мірай з майбутнього
Японія, 2018 рік
94 хв
Маленький Кун не може змиритися з появою сестрички. Щоб стати хорошим старшим братом, йому належить зробити чарівну подорож в минуле і майбутнє своєї сім’ї.

До речі, мультфільм був номінований на премію «Оскар».

 

 

 

 

Мері та відьомська квітка
Японія, 2017 рік
102 хв
6 +

Дівчинка Мері мається від нудьги в бабусі. Але спокійне життя закінчується коли вона знаходить в лісі сині квіти, які наділяють її чаклунською силою. Разом з квітами Мері знаходить мітлу, яка негайно забирає її в школу чарівництва Ендор. Попереду на неї чекають захопливі пригоди…

 

 

 

Упс … Ной поплив!
Німеччина, 2015 рік
82 хв
6 +

Зовсім скоро настане Всесвітній потоп. Ной закінчив будівництво ковчега, однак на борт зможуть потрапити далеко не всі. Але звірі, які лишаються на суші, не здаються так просто. Об’єднавши свої сили, вони всіма способами намагаються вижити. Як само? Дивись в мультику

 

 

 

Пісня моря
Ірландія, Данія, Бельгія, 2014 рік
93 хв
6 +

Зворушлива і сумна історія про маленького Бене та його сестричку Сірші, створена за мотивами ірландської міфології. За вкрай загадковою причини їх мама пропадає, і через роки дітям належить з’ясувати причину її раптового зникнення.

Мультфільм був номінований на «Оскар».

 

Приємного перегляду