Українські книжки | Smart Mama 2024

Українські книжки

«Зайці в полі варять борщ» – книга, яку варто перечитувати кожної осінні.
Це одна з найкращих дитячих українських книжок. Вона отримала друге життя з новими ілюстраціями від Ольги Кваші.
Вірші про звірят Євгена Гуцала, добрі, затишні, нескладні до сприйняття. У віршах постає тема сім’ї та спільної праці – тут і дружні павучок з павучихою, і сімейство бобрів, і лев з левенятами, і багато інших згуртованих звірят.
Для дітей від 4 до 6 років, але неймовірні ілюстрації вразять як старших дітей, так і батьків.

 

 

 

«Я так бачу» – унікальне видання Романи Романишин і Андрія Лесів розкаже, що ми можемо бачити очима, і про те, що залишається невидимим для ока.

Гортаючи книжку, ваша дитина дізнається, як бачать цей світ птахи та звірі, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля.

Для дітей від 7 до 10 років.

 

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» Галини Вдовиченко розповідає про сову, якій стало цікаво пожити життям жайворонка, і, навпаки, жайворонка, який хотів спробувати співати вночі.

Книжка буде корисна не тільки дітям, а й дорослим: «Ми часто хочемо переламати себе, бути тим, ким не є насправді. Не потрібно бажати бути кимось іншим, адже кожен з нас неповторний», – каже Галина Вдовиченко.

Ця позитивна книга вчить цінувати нашу різноманітність та нашу відмінність від інших.

Також, книга наповнена приголомшливими ілюстраціями, які зробила українська художниця та письменниця – Христина Лукащук.

За них у 2018 році книжка здобула перемогу в номінації «Ілюстрована книжка року» в «Топ БараБуки».

Для дітей від 3 до 8 років.

«Книга-мандрівка. Україна» зібрала 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Автори відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про нашу країну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця.
Формат книги-мандрівки особливий — це не довідник і не підручник. Це карта-розповідь, на якій зазначені найцікавіші факти про країну в авторських ілюстраціях.
Для дітей від 6 до 12 років.

 

 

 

 

«Новорічні канікули» Інни Рудої зібрано 10 веселих історій про святкові розваги та події в зимовому місті. На кожній сторінці вирує життя: ось-ось впаде на ковзанці закоханий хлопчина, малюк з’їсть у кав’ярні торт з вітрини, а Дід Мороз причепить на ялинку гірлянду.

Про кожну ілюстрацію щоразу можна вигадувати свіжу історію, закручувати нові сюжети, помічати нові деталі та відшукувати загублені речі.

Це справжнє сімейне видання, яке об’єднає вас з дитиною.
Для дітей від 0 до 4 років