ТОП-8 мобільних додатків для Смарт-батьків | Smart Mama 2024

ТОП-8 мобільних додатків, які спростять життя мамам немовлят

Мобільні додатки для новоспечених матусь – це економний спосіб систематизувати та структурувати процес догляду за дитино, зробити його цікавим, пізнавальним та не таким обтяжливим.

Прогрес полегшує наше життя, дає можливість відпочити, відволіктися і звільняє час для улюблених справ. За допомогою мобільних додатків можна уберегти себе від помилок, відслідковувати розвиток дитини, спілкуватися з іншими мамами та навіть розважати нового члена сім’ї.  Ми зібрали 8 популярних, корисних та цікавих програм, які зможуть полегшити життя мами немовляти,  нададуть їй впевненості у власних діях та допоможуть доглядати за дитиною якісніше.

  1. Baby Connect

Це  додаток для відстеження розвитку дитини. Він має таймер для обліку сну, активності, годування, зціджування, прогулянок, зміни підгузка.  Дозволяє відстежувати вагу, зріст, розмір голови дитини. Тут можна вести щоденник щеплень, візитів до лікаря. Все це відображається у графіках та звітах. Також можна завантажити фото малюка, внести його групу крові, наявність алергій. Ця програма синхронізується для   кількох користувачів, а значить, нагадування можуть відображатися як для обох батьків, так і для бабусь або няні. Важливо, що у цього  додатка є спеціальні можливості для недоношених дітей.

  1. Feed Baby

Дозволяє відстежувати і контролювати усі аспекти розвитку дитини. З його допомогою можна вести  облік грудного і штучного вигодовування, зміни підгузків, сну та бадьорості. Тут можна зручно вести облік усіх ліків, що приймає малюк. Додаток має спеціальні можливості для дітей-близнюків.

  1. BabyTime

За допомогою цієї програми також  зручно відстежувати розклад годування, заміни підгузків і сон дитини. Програма  дозволяє виявити індивідуальні особливості  малюка, а значить, допоможе швидше розуміти, через що дитина плаче. Всі дані також синхронізуються між членами сім’ї

  1. Радіоняня Nanny

Це справжня альтернатива дорогим радіоняням. Залишивши пристрій в кімнаті з малюком, ви можете спокійно займатися справами, приймати душ, готувати чи працювати. Коли дитина заплаче або прокинеться, у вас одразу задзвонить телефон. Якщо ви зателефонуєте на смартфон з програмою, вона автоматично прийме виклик, і ви зможете щось сказати малюкові, заспокоїти його.

  1. WomanLog Baby

Тут можна внести основні параметри дитини, стежити за динамікою її  росту. У програмі можна робити нотатки про те, як дитина ходить, сидить, які слова говорить. Додаток дасть уявлення про навички, які повинні бути у дитини  на певному етапі життя .

  1. Pregnancy Tracker & Countdown to Baby Due Date

Цей додаток  допомагає у догляді за новонародженим. Щоранку на мобільний приходять поради про правильне харчування, догляд, режим, виховання. Тут можна фіксувати зріст і вагу дитини, будь-які захворювання.

  1. Baby Music Toy

Альтернатива  музичних іграшок для найменших. 9 веселих персонажів розважають малюків під різну музику. З класики творці вибрали Моцарта, тому додаток ще й привчає малюків до класичної музики. А як відомо, за деякими даними, вона може прискорювати інтелектуальний розвиток малюка, заспокоювати нервову систему.

  1. Baby Sleep Instant

Популярний додаток з колисковими для малюка, які допоможуть його заспокоїти, розслабити і  швидше приспати.

Тож, якщо хочете бути універсальною мамою, встановіть собі кілька додатків- помічників. Але не потрібно засмічуваи телефон десятком таких програм. Так можна легко розгубитися і, зрештою, не оцінити можливості кожної з них. Обирайте найкраще, звільняйте більше часу для звичайного спілкування та бавлення  з малюком та насолоджуйтесь материнством!