7 супермодних гаджетів для догляду за дитиною | Smart Mama 2024

7 супермодних гаджетів  для догляду за дитиною

Якось наші мами та бабусі справлялися з нами без радіонянь, розумних горщиків та сосок, які вимірюють температуру тіла. Але, у такому випадку, їм можна лише поспівчувати. На щастя, у нас вже є можливість полегшити собі життя, піклуючись про дитину, при цьому залишатися активними і займатися улюбленими справами. Комфортне годування, слідкування за станом здоров’я, швидке засинання та розуміння дитячого плачу – все це можливо за допомогою нових гаджетів для молодих матусь. Ми зібрали 7 найцікавіших смарт-новинок, які можуть вас зацікавити. Насправді, таких суперпристроїв набагато більше

Пінетки Owlet Baby Monitor, що вимірюють пульс

Смарт-шкарпетки працюють через додаток на смартфоні. Вони відстежують пульс малюка і рівень кисню в крові. А в разі зміни показників інформують батьків, відправляючи сигнал на мобільний. Розроблені для дітей від народження до трьох місяців. Коштують такі шкарпетки – близько 250 грн.

Why Cryперекладач з дитячої мови на дорослу

Why Cry з точністю до 98% визначить причину дитячого плачу по його тональності. Він має вбудований мікрофон, мікропроцесор. Прилад максимально простий у використанні: досить піднести його до дитини на 10-20 секунд, і на моніторі відобразиться один з 5 смайликів, за якими ви зрозумієте, що хоче ваш малюк.

Snuza Trio – повний контроль малюка

З мобільною системою контролю  Snuza Trio ви зможете стежити за диханням дитини за допомогою мобільного монітора Snuza Hero і дистанційно спостерігати за малюком як за допомогою відео, так і за допомогою аудіо. Нова система Snuza Trio об’єднує всі три функції в одній мобільній системі.

Електрогойдалки Graco SweetPeace: як у мами в животику

Електрогойдалки Graco SweetPeace будуть повністю імітувати середовище, в якому немовля знаходилося до народження, навіть мамині обійми. Ви зможете підібрати для малюка потрібне поєднання рухів, звуків, вібрації, тепла, швидкості.

Вони здатні імітувати п’ять варіантів заколисування, серед яких: “стрибки кенгуру”, “автомобільна їзда”, “розгойдування дерева”, “танці” і “хвилі”. До шезлонгу також можна під’єднати mp3-плеєр і, як на візочку, підвісити іграшки.

Zadro Nano UV Disinfection Light, який вбиває всі мікроби на сосці

 Прилад для знезараження Zadro Nano UV Disinfection Light може ідеально очистити соску, яка впала. Завдяки випромінювання УФ-променів він руйнує більшість хвороботворних мікроорганізмів, знезаражуючи будь-яку поверхню.

Смарт-молоковідсмоктувач Willow

Смарт-молоковідсмоктувач робить процес зціджування менш болючим і абсолютно тихим, що спрощує життя молодій мамі, особливо, якщо вона продовжує працювати. До того ж, він абсолютно непомітний . А ще новинка має можливість синхронізувати гаджет зі смартфоном за допомогою Wi-Fi. У використанні він досить простий:  слід включити і зарядити його, закачати додаток в телефон, прикріпити до грудей, помістивши Willow прямо в бюстгальтер, і натиснути «старт».

Зубна щітка GRUSH Smart BТ з інтерактивними іграми

Коли дитина трохи підросте, можна починати привчати її чистити зуби. Цей процес до вподоби далеко не всім малюкам. Аби цей процес не був нудним, а став захоплюючою грою, створили щітку GRUSH Smart BТ.

Дитяча зубна щітка GRUSH Smart  використовує спеціальну технологію, яка дозволяє відслідковувати її положення під час чищення зубів в режимі реального часу. Через Bluetooth щітка підключається до смартфону або планшету, на якому запускаються веселі і повчальні ігри Grush Games, які допоможуть дитині почистити зубки. Кожна гра, яка супроводжує дітей протягом всього процесу чищення зубів, триває по 2 хвилини, що є оптимальним часом для догляду за ротовою порожниною. А нарахування ігрових очок або “Grush Factor”, стане додатковим стимулом для малюків почистити зуби якомога ретельніше.

Слідкуйте за новинками, які допоможуть вам у піклуванні про малюка.

Адже сучасні мами зараз мають неабиякі преваги.