6 різдвяних фільмів для всієї сім’ї | Smart Mama 2024

6 різдвяних фільмів для всієї сім’ї

Коли Санта впав на Землю
2011, Німеччина, Комедія, Сімейний, Фентезі
0+
Бен і його сім’я нещодавно переїхали в провінцію. Батько залишився без роботи, а мати з головою пішла в відкриття свого бізнесу. З новими однокласниками хлопець не знайшов спільної мови, що дуже його засмучує. Але падіння з неба Санта-Клауса відкриває перед ним перспективи провести найближче Різдво найчарівнішим чином.

 

 

 

Різдвяна історія
2009, США, Пригоди, Фентезі
12+
Мультфільм знятий за мотивами однойменної повісті Чарльза Діккенса, яку ми всі добре знаємо, але від цього не любимо менше. Історія про старого жорстокого скупердяя Містера Скруджа — фінансиста, який присвятив все своє життя накопиченню багатства. Він зневажає все, окрім грошей, включаючи дружбу, любов і різдвяні свята.

 

 

 

Полярний експрес
2004, США, Пригоди, Фентезі
6+
Десятирічний хлопчик вже зовсім не вірить в існування Санта-Клауса. Однак несподівано йому надається можливість поїхати до Північного полюса на чарівному полярному експресі.

 

 

 

 

Секретна служба Санта-Клауса / Місія “Різдвяний порятунок”
2011, США, Великобританія, Сімейний, Фентезі, Пригоди
6+
Хочете дізнатись яким чином Санта-Клаус всього за одну ніч встигає доставити подарунок кожній дитині на Землі? Тоді дивіться цей мультфільм.

 

 

 

 

Різдвяна історія
1983, США, Канада, Сімейний, Комедія
12+
У юного Ральфа життя йде цілком сприятливо, але чогось не вистачає. Наближається Різдво, і він мріє про пістолет, який продає герой улюбленої телепередачі. Але дбайливі батьки проти такого подарунка, раптом хлопчик себе покалічить. І тоді Ральф вирішує попросити допомоги у Санта-Клауса …

 

 

 

 

Дівчинка з сірниками
2013, Німеччина, Фентезі, Сімейний
6+
Екранізація казки Ганса Христіана Андерсена розказує про юну Інгу. Вона живе в сирітському притулку, яким керує жорстока пані Ландсфрід, яка змушує дітей працювати. Напередодні Різдва Інга разом з іншими дітьми виходить на міську площу, щоб продавати сірники, але ніхто так і не підійшов. І тоді дівчинка пішла в будинок, де колись жила зі своїми батьками, і щоб хоч якось зігрітися запалила сірник…